Повернутися до звичайного режиму

16.02.2018 в ЗЗСО № 97 відбулося засідання «круглого столу» з правового виховання за участю представників Служби у справах дітей по Московському району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, сектору ювенальної превенції Московського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області (м.Харків), Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Московського району міста Харкова, Наркологічного кабінету Московського району міста Харкова, міського Центру зайнятості, Фонду рятування дітей та підлітків України від наркотиків з попередження правопорушень, злочинності, насильства, булінгу, запобігання дитячій бездоглядності і жорстокого поводження з дітьми, з пропаганди здорового способу життя, попередження наркоманії, токсикоманії та СНІДу. Учні 9-10-х класів нашої гімназії були активними учасниками заходу. Діти з цікавістю слухали змістовні виступи спеціалістів, задавали запитання. Вважаємо, що такі заходи дуже корисні для підлітків, мають важливе значення для формування їхньої правової свідомості, особистісного розвитку та здоров’я.

/Files/images/0218/DSCF8154.jpg /Files/images/0218/DSCF8156.jpg /Files/images/0218/DSCF8161.jpg