• Ви знаходитесь тут:

• Бібліотека

Вас вітає світ книжок та завідувач бібліотеки

Кокорєва Юлія Борисівна.

"Читання — це нібито розмова з найкращими людьми минулих віків" (Рене Декарт)

/Files/images/DSCF8061.JPG
/Files/images/20.jpg

Бібліотека відкрила свої двері для читачів 20 жовтня 1961 року.

Бібліотека працює за напрямком "Інформаційна підтримка навчально-виховного процесу"

Візитка бібліотеки

Бібліотека сьогодні:

- cучасний читальний зал;
- окремі книгосховища для підручників та художнього фонду;
- комп’ютер під’єднаний до мережі Інтернет;
- ноутбук;
- принтер;
- фонд художньої літератури - 12 641 примірник;
- фонд підручників - 12 472 примірника;

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ БІБЛІОТЕКОЮ

• Користування бібліотекою – безкоштовне.
• Право користуватися бібліотекою мають учителі, учні, інші співробітники школи.
• Читачі мають право: одержувати в тимчасове користування книги, інші видання з фонду бібліотеки, користуватися довідково-бібліографічним апаратом, брати участь в бібліотечних заходах.
• Книги видаються строком на 14 днів. Не видаються із бібліотеки рідкісні та цінні видання, довідкова література, останній примірник видання. Ними користуються в читальному залі.
• Читачі зобов’язані бережливо ставитися до книг, виявляти постійну турботу за їх збереження, не робити в них ніяких поміток, підкреслень, не виривати і не загинати сторінок, овертати їх в зазначений строк.
• Учні розписуються в формулярі за кожний примірник видання, одержаний на абонементі.
• Читачі, які загубили або зіпсували книги з фонду бібліотеки, зобов’язані замінити їх такими ж або іншою науково-популярною і художньою літературою. Рівноцінність заміни визначає бібліотекар.
• Учні 1-11 класів зобов’язані бережливо ставитися до підручників і нести за них відповідальність. Якщо підручник зіпсовано учнем, замість нього може бути повернута рівноцінна навчальна література.
• До роботи з комп’ютерною технікою допускаються користувачі бібліотеки, які можуть самостійно працювати в операційних системах «Windows» та мережі Інтернет.
• Доступ користувачів до мережі Інтернет безкоштовний.
• Використовувати Інтернет-місце дозволяється тільки для навчальних потреб.

Користувач має право:

- одержувати консультацію у бібліотекаря з питань пошуку інформації;
- копіювати інформацію з Інтернету на власні диски та флеш-носії.

Користувач зобов’язаний:

- дбайливо ставитись до комп’ютерного обладнання і програмного забезпечення;
- повідомляти бібліотекаря про неполадки і порушення, що виникли.

Забороняється:

- перебувати на робочому місці більше, ніж 2 учні;
- виключати або перезавантажувати комп’ютер;- підключатись до мережевих комп’ютерних ігор;
- заважати іншим користувачам, створювати конфліктні ситуації.
У разі порушення правил користування комп’ютерною технікою та Інтернетом бібліотекар має право припинити надання послуг.

Ми завжди раді бачити Вас у нашій бібліотеці!

Режим роботи бібліотеки:
пн. - пт. з 800 до 1630