ПЕРЕЛІК ДИСКІВ

Електронний атлас з курсу Всесвітня історія 10 кл. |Електронний ресурс|: Для загальноосвітніх навчальних зак- ладів. – Електрон. дан.- К.: ЗАТ «Інститут передових технологій», 2006

Всемирная история. С древних времен и до наших дней [Электронный ресурс].-Энциклопедический словарь: Електр. дан.-ТОВ "Континент плюс", 2004.- 1 электр. опт. диск (CD-ROM): зв.,цв.-Рус.

Словники України : Інтегрована лексикографічна система. Словозміна .Транскрипція. Фразеологія. Синонімія. Антонімія [Електронний ресурс] -НАН України. Український мовно-інформаційний фонд2001-2010. - 1ел.опт.диск (CD ROM ) зв.,цв. - рус.

Словники України:Інтегрована лексикографічна система. Парадигма. Транскрипція. Фразеологія. Синонімія. Антонімія [Електронний ресурс] -НАН України. Український мовно-інформаційний фонд2001. - 1ел.опт.диск (CD ROM ) зв.,цв. - рус.

Правила проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Фільм-пам'ятка : [Електронний ресурс]. - К.: Український центр оцінювання якості освіти, 2007. - 1 електронний опт. диск. - Укр.- (CD- ROM 16 Speed)

Великі Українці :[Електронний ресурс]: 10 клас (письменники ХІХ столоіття), 11 клас (письменники ХХ століття). – К., 2008. – 1 електрон. опт. диск (DVD+R): зв.,цв

Атлас мира [Електронний ресурс] - Mastersoft. –Тов. Компроект, 2004.- 1 ел.опт.диск (CD ROM) зв.,цв.-рус.

Нормативно-довідкові матеріали з охорони праці (Станом на 01.01.2009 р.): Пошукова система. Нова версія. Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України [Електронний ресурс]. - К.: Протек, 2009. - 1 електр. опт. диск (CD-ROM): зв.,цв

Харьков : По заказу Харьковского городского совета: [Электронный ресурс].- Х.: Студия Д. Коновалов, 2007.- 1 электронный опт. диск.- Укр.

Поети - Харкову: За підтримки Харківського міського управління освіти:[Електронний ресурс].- Х.: 2010.- 1 електронний опт. диск.- Укр.

Энциклопедия для школьника [Електронний ресурс].- Київ.:ТОВ «Компроект»,2004.- 1 ел. опт. диск ( CD- ROM) зв., цв.- рус

Энциклопедия для детей "Музыка" (от эпохи Возрождения до XX века) - [Электронный ресурс] - Аванта +, 2004 (Мультимедийное приложение).

Энциклопедия для детей "Культуры мира" (от эпохи Возрождения до XX века) - [Электронный ресурс] - Аванта +, 2003 (Мультимедийное приложение).

Энциклопедия для детей "Птицы средней полосы России" - [Электронный ресурс] - Аванта +, 2003 (Мультимедийное приложение).

Декларація в малюнках: [Електронний ресурс].- Х.: ХОГО «Союз професійних державних службовців».- 1 електронний опт.диск.- Укр.

Энциклопедия для детей "Космонавтика" - [Электронный ресурс] - Аванта +, 2003 (Мультимедийное приложение).

Энциклопедия для детей "Домашние питомцы" .- [Электронный ресурс] - Аванта +, 2003 (Мультимедийное приложение).