• Ви знаходитесь тут:

• Благодійні внески

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА

Адміністрація гімназії звертається зі словами подяки до всіх батьків, які підтримують необхідний рівень матеріально-технічної бази навчального закладу, створюючи усі умови для навчання учнів.

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Україні від 15.04.2011 №1/9-289«Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків», з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань на сайті гімназії створено нову рубрику, яка буде інформувати громадськість про використання благодійної та спонсорської допомоги школою.

Пам'ятка батькам, які планують здійснити благодійний внесок до навчального закладу