№ з/п ПІБ переможця Назва конкурсів Результати
1. Пішоха Марія, Надьон Анастасія, Карплюк Дмитро Районний турнір юних економістів І місце
2. Команда учнів 9-11 класів Районний турнір юних економістів ІІІ місце
3. Учні 7-10 класів Районний турнір юних географів ІІІ місце
4. Надьон Анастасія, Карплюк Дмитро, Пішоха Марія Міський турнір юних економістів І місце
5. Надьон Анастасія Міський турнір юних економістів Грамота Кращого опонента
6. Алієва Аліса Міський турнір юних географів ІІ місце
7. Шворак Денис, Кириченко Єгор Районний турнір юних винахідників та раціоналізаторів ІІІ місце
8. Клименко Дарина Міський турнір юних економістів ІІІ місце
9. Учні 1-11 класів (212 уч) Міжнародний інтерактивний природничій конкурс «Колосок-осінній» Золотий –120 Срібний - 69
10. Білокрилий Даніл Районний конкурс ораторського мистецтва І місце
11. Жаврідович Діана Районний етап міського конкурсу «Присвята рідному місту» ІІ місце
12. Герасименко Поліна Районний етап міського конкурсу «Присвята рідному місту» ІІІ місце
13. Білокрилий Даніл Обласний конкурс ораторського мистецтва Лауреат
14. Шворак Денис, Ващекін Дмитро Відкритий регіональний учнівський турнір з фінансової грамотності І місце
15. Алиєва Аліса Всеукраїнський турнір юних правознавців ІІ місце
16. Надьон Анастасія, Пішоха Марія, Карплюк Дмитро Всеукраїнський турнір юних економістів ІІІ місце
17. Надьон Анастасія Всеукраїнський турнір юних економістів Грамота «Кращого опонента»
18. Жаврідович Діана Районний етап обласного конкурсу «Птах -2016» І місце
19. Душина Аліна Районний етап обласного конкурсу «Птах -2016» ІІ місце
20. Бреславець Михайло Міська олімпіада з математики ІІІ місце
21. Блажко Анастасія, Самаріна Аріна, Чекаліна Владислава Харківський міжнародний конкурс «Запали свою зірку» ІІ місце
22. Іванов Ярослав Харківський міжнародний конкурс «Запали свою зірку» ІІІ місце
23. Герасименко Поліна Районний етап мовно-літературного конкурсу, присвяченого Шевченківським дням ІІІ місце
24. Морозов Максим ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури І місце
25. Шворак Денис ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури І місце
26. Рибчинська Ганна ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури І місце
27. Кусинська Ірина Обласна учнівська науково-практична конференція Харківського територіального відділення МАН України Диплом
28. Жаврідович Діана ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології ІІІ місце
29. Войтенко Таїсія ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології ІІІ місце
30. Іванов Ярослав ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики ІІІ місце
31. Чан Тху Тхань ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики ІІ місце
32. Шворак Денис ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики ІІ місце
33. Шворак Денис ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії ІІ місце
34. Ле Хионг Ті ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії ІІІ місце
35. Потеряйко Таїсія ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології ІІ місце
36. Лопатинський Андрій ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики ІІІ місце
37. Кусинська Ірина ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики ІІІ місце
38. Маркова Поліна ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки ІІ місце
39. Фесенко Олексендра ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки І місце
40. Звогольський Олексій ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки І місце
41. Рябко Кирило ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки І місце
42. Чан Тху Тхань ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії ІІІ місце
43. Шворак Денис ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії ІІІ місце
44. Алієва Аліса ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства І місце
45. Шаповал Дарина ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства ІІІ місце
46. Фам Анастасія ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури ІІІ місце
47. Бондар Аліса ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій ІІІ місце
48. Звагольський Олексій Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення «Математика» ІІІ місце
49. Шворак Денис Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення «Математика» І місце
50. Клименко Дарина Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення «Економіка» І місце
51. Маркова Поліна Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення «Економіка» І місце
52. Маркова Поліна Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення «Математика» І місце
53. Чорток Микита Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення «Математика» І місце
54. Алиєва Аліса Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Правознавство» ІІ місце
55. Жаврідович Діана Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення «Екології та аграрних наук» ІІІ місце
56. Алиєва Сусана Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Ділова українська мова» ІІ місце
57. Солоп Анастасія Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Англійська мова» ІІІ місце
58. Мітерєв Денис Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Англійська мова» І місце
59. Мартинов Нікіта Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Історія України» ІІ місце
60. Шкильова Марія Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення «Філософії» ІІІ місце
61. Кусинська Ірина Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Теоретична фізика» І місце
62. Проскурня Єлизавета Обласний конкурс творчих робіт «Енергія миру» І місце
63. Мартинов Нікіта Обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Історія України» ІІІ місце
64. Алиєва Аліса Обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Правознавство» ІІ місце
65. Маркова Поліна Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення «Економіка» ІІ місце
66. Шворак Денис Обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення «Математика» ІІІ місце
67. Морозов Максим Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури ІІ місце
68. Шворак Денис Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури І місце
69. Рибчинська Анна Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури ІІІ місце
70. Рябко Кирило Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з економіки ІІ місце
71. Звагольський Олексій Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з економіки ІІІ місце
72. Фесенко Олександра Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з економіки ІІІ місце
73. Маркова Поліна Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з економіки ІІ місце
74. Білокрилий Даніл Районний етап міського конкурсу «Учень року 2017» І місце
75. Алиєва Аліса Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства ІІ місце
76. Чекаліна Влада, Самріна Аріна Міжнародний благодійний конкурс «Запали свою зірку» ІІ місце
77. Іванов Ярослав Міжнародний благодійний конкурс «Запали свою зірку» ІІІ місце
78. Манжос Максим, Шамрай Олександра Районний конкурс «ДС – фактор» І місце
79. Сопота Марія, Коновченко Катерина Районний конкурс «ДС – фактор» ІІ місце
80. Кияшко Єлізавета, Гарбуз Ксенія Районний конкурс «ДС – фактор» ІІІ місце
81. Головей Анастасія, Шинкаренко Катерина, Мартинов Нікіта, Герасименко Поліна Районний турнір юних істориків ІІІ місце
82. Шерстюк Арсеній Фестиваль дитячої творчості «Харків – місто добрих надій» Диплом лауреата
83. Учні 7 класів МАН - ЮНІОР – ЕРУДІТ (Астрономія) 11 учасників (відмінний результат - 11)
84. Учні 9 класів МАН - ЮНІОР – ЕРУДІТ (Історія) 15 учасників (відмінний результат -5, добрий - 9)
85. Криштопа Аліса Районний етап міського конкурсу «Мій родовід» І місце
86. Пащенко Валерія, Овсянникова Божена Районний етап міського конкурсу «Мій родовід» ІІІ місце
88. Бреславець Михайло, Лузік Варвара, Проскурня Єлизавета, Кривобок Наталія Обласна олімпіада з геології Грамота переможця заочного туру
89. Учні 1-10 класів Міжнародна природознавча гра «Геліантус» Учасники – 82, Диплом переможця початкової школи – 26; Диплом І ступеня – 2, Диплом – ІІІ ступеня – 4, Грамоти – 13, переможці шкільного рівня – 11
90. Посохова Кристина, Душина Аліна Районний конкурс «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху» Переможець
91. Душина Аліна, Шерстюк Арсеній Районний конкурс «Діти – проти насильства» І, ІІ місця
92. Учні 1-11 класів Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» 267 Сертифікат відмінний – 74, сертифікат добрий - 88
93. Криштопа Аліса Міського конкурсу «Мій родовід» І місце
94. Алиєва Аліса Всеукраїнський конкурс МАН-Юніор Дослідник ІІІ місце
95. Шерстюк Арсеній Районний конкурс «Мій біль – Чорнобиль» ІІ місце
96. Жаврідович Діана Районний конкурс «Мій біль – Чорнобиль» Лауреат
97. Учні 2-11 класів Всеукраїнський конкурс знавців української мови «Соняшник» Учасники – 197, ІІ ступень Всеукраїнський рівень - 3, ІІІ ступень Всеукраїнський рівень 27, І ступень регіональний рівень – 12, ІІ ступень регіональний рівень – 23, ІІІ ступень регіональний рівень – 21, шкільний рівень - 25
Учні 3-11 класів Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» Учасники – 150, І ступень – 19. ІІ ступень – 17, ІІІ ступень – 22
Кiлькiсть переглядiв: 214

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.