з/п

ПІБ переможця

Назва конкурсів

Результати

1.

Команда учнів 10-11 кл.

Районний турнір юних економістів

ІІ місце

2.

Команда учнів 10-11 кл

Районний турнір юних винахідників та раціоналізаторів

ІІІ місце

3.

Ковальов Максим Дмитрович

Міський турнір юних економістів

І місце

4.

Перебийніс Михайло Євгенович

Міський турнір юних економістів

І місце

5.

Білоконь Богдан Юрійович

Міський турнір юних економістів

І місце

6.

Ковальов Максим Дмитрович

Районний конкурс «Голодомор 1932-1933 років»

Переможець

7.

Перебийніс Михайло Євгенович

Районний конкурс ораторського мистецтва

Переможец

8.

Чеботаєв Павло Миколайович

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики

ІІІ місце

9.

Миргород Ганна

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з літератури

ІІІ місце

10.

Перебийніс Михайло Євгенович

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії

літератури

переможець

ІІ місце

11.

Здесенко Яна Ігорівна

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства

ІІІ місце

12.

Кухаренко Юлія Юріївна

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з літератури

ІІІ місце

13.

Мовсисян Мері Артурівна

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з літератури

ІІІ місце

14.

Шеїн Ілля В’ячеславович

Міська історико-краєзнавча конференція «Воєнне минуле рідного краю»

Грамота

15.

Учні 3-8 класів

Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс «Колосок»

64 учні

16.

Ковальов Максим

Червяк Максим

Боєва Валерія

Міський конкурс на кращу модель учнівського самоврядування

І місце

17.

Фам Андрей

Обласні змагання з легкої атлетики

ІІ місце

18.

Ансамбль «Дзвіночки»

6 міський фестиваль-конкурс «Казки різдвяної ночі»

Диплом

ІІІ ступені

19.

Ковальов Максим Дмитрович

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Геологія»

ІІ місце

20.

Усата Ксенія Юріївна

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Медицина»

І місце

21.

Білоконь Богдан Юрійович

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Історія України»

ІІ місце

22.

Кухаренко Юлія Юріївна

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Українська література»

ІІ місце

23.

Лобанов Станіслав Олександрович

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Математика»

І місце

24.

Перебийніс Михайло Євгенович

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії

ІІ місце

25.

Учні 10-11 класів

Районний турнір юних істориків

ІІІ місце

26.

Учні 10-11 класів

Районний турнір юних журналістів

І місце

27.

Учні 10-11 класів

Районний турнір юних пожежних-рятівників

І місце

28.

Клінцова Маргарита

Чемпіонат м. Харкова з волейболу серед дівчат10-11 класів

ІІІ місце

29.

Данілова Ірина

Обласна конференція з біоетики

ІІ місце

30.

Дробна Ірина Русланівна

Обласна конференція з біоетики

І місце

31.

Тимофєєв Артем

Обласна конференція з біоетики

І місце

32.

Фесенко Олександра

Обласна конференція з біоетики

ІІ місце

33.

Синчура Марія

Обласна конференція з біоетики

ІІ місце

34.

Березкін Вадим

Обласна конференція з біоетики

ІІІ місце

35.

Шевердіна Алла

Обласна конференція з біоетики

ІІІ місце

36.

Єрмак Марія

Обласна конференція з біоетики

ІІІ місце

37.

Учні 5-10 класів

Міський географічно-туристичний турнір, що проходив на базі ХНПУ ім.Г.С.Сковороди

ІІІ місце

38.

Перебийніс Михайло

Міський географічно-туристичний турнір, що проходив на базі ХНПУ ім.Г.С.Сковороди

І місце

39.

Лобанов Станіслав

Міський географічно-туристичний турнір, що проходив на базі ХНПУ ім.Г.С.Сковороди

ІІ місце

40.

Субочев Євген

Міський географічно-туристичний турнір, що проходив на базі ХНПУ ім.Г.С.Сковороди

ІІІ місце

41.

Ковальов Максим Дмитрович

Районний конкурс «Учень року» в номінації «Лідер року»

І місце

42.

Ковальов Максим Дмитрович

Міський конкурс «Учень року» в номінації «Лідер року»

Переможець

43.

Учні 10-11 класів

Районний турнір юних істориків

ІІІ місце

44.

Миргород Тетяна

Міський конкурс «Мій біль Чорнобиль»

І місце

45.

Червяк Максим

Міський конкурс «Мій біль Чорнобиль»

ІІ місце

46.

Жавридович Діана

Міський конкурс «Мій біль Чорнобиль»

ІІ місце

47.

Учні 10-11 класів

Міський турнір юних журналістів

ІІ місце

48.

Ковальов Максим

Перебийніс Михайло

Всеукраїнський турнір юних журналістів

ІІІ місце

49.

Учні 10-11 класів

Міський турнір юних пожежних-рятівників

І місце

50.

Учні 10-11 класів

Обласнийий турнір юних пожежних-рятівників

ІІ місце

51

Шеїн Ілля В’ячеславович

Районний конкурс «Податки очима дітей»

І місце

52

Полянська Катерина

Районний конкурс «Податки очима дітей»

ІІІ місце

53

Полянська Катерина

Обласний конкурс «Податки очима дітей»

Лауреат

54

Краснопольська Дарина

Міський конкурс «Розтопи крижинку в серцях людей»

Грамота

Учні гімназії – призери спортивних змагань:

- Копилова Єлизавета, Санін Павло, Кручина Єлизавета - призери Міжнародних та Всеукраїнських конкрсів зі спортивних та бальних танців;/Files/images/P8270016.JPG
- Колоній Марія - 5-а кл. – призер чемпіонату Харківської області з тенісу;
- Лівановський Максим, 11-б кл. - переможець чемпіонату України з вільної боротьби;
-Першиков Владіслав, 7-б кл. – призер чемпіонату України, Європи з УШУ;
- Толмачов Дмитро, 8-б кл. – призер чемпіонату України з бадмінтону;
- Кротов Єгор – 6-б кл., призер чемпіонату України з карате;
- Дороган М., 5-б кл., призер чемпіонату України з шашок.
Кiлькiсть переглядiв: 1119

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.