У 2010 році наші діти радували нас своїми досягненнями:

· 2 рейтингове місце участі учнів гімназії у конкурсах, турнірах в районі;

· 5 Рейтингове місце за результатами виступів учнів у інтелектуальних змаганнях Всеукраїнського рівня;

· 8 рейтингове місце участі МАН (2008-2009 р. р. – 10, 2007-2008 н. р. – 8, 2006-2007 н.р. – 8 );

· зросла кількість переможців районних, міських, обласних, Всеукраїнських конкурсів, турнірів;

/Files/images/Ри10.jpg /Files/images/Ри7.jpg

· станом на 31.05.2010 р. шкільний банк обдарованих дітей (переможці олімпіад, конкурсів) нараховує 68 учнів (57 учнів - у 2008 р., 61 учень – у 2009 р.);

· навчальний заклад з результатами участі та перемог учнів у конкурсах, турнірах міського, обласного, Всеукраїнського рівнів увійшов до 40 кращих навчальних закладів м. Харкова.

/Files/images/Рисунок3.jpg /Files/images/Рис6.jpg

з/п

ПІБ переможця

Назва конкурсів

Результати

1.

Лобанов Станіслав Олександрович

Міський турнір юних фізиків

ІІІ місце

2.

Учні 9-11 класів

Районний турнір юних винахідників та раціоналізаторів

ІІ місце

3.

Перебийніс Михайло Євгенович

Міський та Всеукраїнський турнір юних винахідників та раціоналізаторів

І, ІІ місце

4.

Шеїн Ілля В’ячеславович

Районний турнір юних істориків

І місце

5.

Команда учнів 10-11 кл.

Районний турнір юних економістів

І місце

6.

Шеїн І., Лобанов С.,

Перебийніс М

Міський турнір юних економістів

І місце

7.

Шеїн І., Лобанов С.,

Перебийніс М

Всеукраїнський турнір юних економістів

ІІІ місце

8.

Учні 11 класів

Районний турнір юних журналістів

ІІ місце

9.

Шеїн Ілля, Кравченко Віталій

Міський та Всеукраїнські турніри юних журналістів

І,ІІ місце

10.

Тимофєєв Артем

Міжнародний фестиваль «Екологія. Творчість. Діти»

Почесна грамота

11.

Жавридович Діана Олександрівна

Міжнародний фестиваль «Екологія. Творчість. Діти»

Почесна грамота

12.

Мовсисян Мері, Сулейманова Навад

Районний конкурс знавців української мови

ІІ місце

13.

Миргород Ганна Вадимівна

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з літератури

ІІІ місце

14.

Вишнецька Інна Володимирівна

Міжнародний конкурс знавців української мови ім.П.Яцика

ІІ місце

15.

Мовсисян Мері Артурівна

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з літератури

ІІ місце

16.

Шеїн Ілля В’ячеславович

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Економіка»

І місце

17.

Русаковський Гліб Борисович

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Психологія»

І місце

18.

Лобанов Станіслав Олександрович

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Геологія»

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Українська література»

ІІІ місце

ІІІ місце

19.

Перебийніс Михайло Євгенович

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії

ІІ місце

20.

Дробна Ірина Русланівна

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки

ІІІ місце

21.

Вішнецька Інна Володимирівна

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Українська література»

ІІІ місце

22.

Андрус Олександр Олександрович

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Соціологія»

ІІ місце

23.

Русаковський Гліб Борисович

Обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Психологія»

ІІ місце

24.

Дробна Ірина Русланівна

Обласна конференція з біоетики

ІІІ місце

25.

Рева Артем

Обласна конференція з біоетики

ІІ місце

26.

Команда учнів ДЮП

Районний турнір ДЮП

І місце

27.

Учні 3-б кл.

Районний етап конкурсу проектів

І місце

28.

Учні 4-б кл.

Районний етап конкурсу проектів

І місце

29.

Учні 3-б кл.

Міський етап конкурсу проектів

І місце

30.

Учні 4-б кл.

Міськний етап конкурсу проектів

І місце

31.

Перебийніс Михайло Євгенович

Міського конкурс «Учень року 2010»

Переможець

32.

Пучкова А.

Районний конкурс військової пісні

Переможці

33.

Ансамбль «Сузір’я»

Районний конкурс військової пісні

Переможці

34.

Учні 11-Б класу

Міський конкурс дитячих авторських фільмів

Переможці

35.

Учні 3-8 класів

Всеукраїнський природознавчий конкурс «Колосок»

8 «Золотий колосок»

72 «Срібний колосок»

36.

Учні 3-9 класів

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

40 призерів

37.

Учні 7-11 класів

Всеукраїнський конкурс «Левеня»

10 сертифікатів з добрими результатами

38.

Шеїн Ілля

Районний конкурс «Податки очима дітей»

Лауреат

39.

Полянська Катерина

Районний конкурс «Податки очима дітей»

Переможець

40.

Кравцова Яна

Районний конкурс «Податки очима дітей»

ІІ місце

41.

Боєва Валерія

Всеукраїнський конкурс «Здорова Україна, здоровий – ти!»

ІІ місце

42.

Русаковський Гліб

Районний етап міського конкурсу учнівських проектів «Моя мала Батьківщина»

ІІІ місце

Учні гімназії – призери спортивних змагань:

- Слєпакова Христина, Санін Павло, Кручина Лілія, Кротов Данііл, Осьмірко Ірина, Лашин Дмитро, Горобченко Ігор, Фам Анастасія - призери Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів зі спортивних та бальних танців;

- Колонєй Марія - 6-а кл. – призер чемпіонату Харківської області з тенісу; призер Міжнародних та Всеукраїнських турнірів з тенісу;

- Толмачов Дмитро, 9-б кл. – призер чемпіонату України з бадмінтону;

- Кротов Єгор – 7-б кл., призер чемпіонату України з тхеквондо;

- Дороган Максим – 6-б кл., переможець чемпіонату України , призер (ІІІ місце) чемпіонату світу з шашок.

Приємно відзначити, що вже сьогодні учні гімназії приймають участь у турнірах, готуються до олімпіад, конкурсів, до захисту робіт МАН. Незважаючи на те, що в цьому навчальному році в нас немає учнів 11-х класів, 22 вересня збірна команда нашої гімназії, до складу якої входили учні 9-10 класів, посіла ІІІ місце в районному турнірі економістів, виступ нашої команди юних біологів відзначено членами журі турніру, до чверть фіналу увійшла команда гімназії в турнірі юних правознавців.

Кiлькiсть переглядiв: 994

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.