ІНФОРМАЦІЯ

щодо досягнень (нагородження ) учнів

Харківської гімназії № 43 Харківської міської ради Харківської області

з/п

ПІБ переможця

Назва конкурсів

Результати

1.

Команда учнів 10-11 кл.

Районний турнір юних географів

ІІ місце

2.

Команда учнів 10 класів

Районний турнір юних економістів

ІІІ місце

3.

Макарова Анастасія, Макарова Валерія

Міський турнір юних економістів

ІІІ місце

4.

Команда учнів 9-11 класів

Районний турнір з футболу

ІІІ місце

5.

Макарова Анастасія

Всеукраїнський турнір юних економістів

ІІ місце

6.

Бурлакова Анастасія

Районний турнір ораторського мистецтва

ІІ місце

7.

Учні 9-10 класів

Районний турнір юних винахідників та раціоналізаторів

ІІІ місце

8.

Душина Аліна

Всеукраїнський конкурс «Я хочу жити в якісному світі»

І місце

9.

Пономаренко Михайло Сергійович

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки

ІІ місце

10.

Козир Роман Олександрович

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки

І місце

11.

Саід Рустам

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки

І місце

12.

Мовсісян Мері Артурівна

Обласна конференція «Молодь, наука, технології: Хімія і фізика в сучасних технологіях творчості»

Подяка

13.

Тимофєєв Артем

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання

ІІІ місце

14.

Макарова Валерія

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства

І місце

15.

Макарова Анастасія

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства

ІІІ місце

16.

Кітченко Ігор

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики

ІІІ місце

17.

Іщенко Любов

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономія

ІІ місце

18.

Сулейманова Навад Ахмедівна

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з психології

ІІІ місце

19.

Зуєва Марія

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури

ІІ місце

20.

Бурлакова Анастасія

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Українська література»

ІІ місце

21.

Сайганова Аліна Дмитрівна

Районний турнір знавців російської мови

ІІІ місце

22.

Шевердіна Алла Володимирівна

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Фольклор»

ІІІ місце

23.

Пономаренко Михайло Сергійович

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Історичне краєзнавство»

ІІ місце

24.

Нестеренко Артем

Районний етап міського конкурсу «Харків фарбами майбутнього»

ІІІ місце

25.

Новікова Наталія

Районний етап міського конкурсу «Харків фарбами майбутнього»

ІІІ місце

26.

Крючкова Ольга

Районний етап міського конкурсу «Харків фарбами майбутнього»

І місце

27.

Пономаренко Михайло Сергійович

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Історичне краєзнавство»

ІІІ місце

28

Бурлакова Анастасія Валеріївна

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Етнографія»

ІІІ місце

29

Макарова Анастасія Михайлівна

Обласна олімпіада з правознавства

ІІІ місце

30

Макарова Анастасія Михайлівна

Обласна олімпіада з правознавства

ІІІ місце

31

Журавльов Максим Андрійович

Районний етап міського конкурсу «Учень року 2012»

ІІ місце

32

Бурлакова Анастасія

ІХ Міський конкурс виразного читання

“Як много важить слово...”

ІІ місце

33

Пономаренко Михайло

Обласна олімпіада з економіки

ІІ місце

34

Козир Роман

Обласна олімпіада з економіки

ІІІ місце

20.

Учні 2-10 класів

Всеукраїнський природничий конкурс «Колосок»

46 - «Золотий Колосок»
132 - «Срібний Колосок»

21.

Учні 1-10 класів

«Соняшник»

22.

Учні 5-10 класів

«Лелека»

23.

Учні 9-10 класів

Районний турнір юних журналістів

ІІ місце

24.

Шевердіна Алла, Сулейманова Навад

Міський турнір юних журналістів

ІІІ місце

25.

Учні 10 класу

Районний турнір ДЮП

ІІІ місце

26.

Шевердіна Алла

Міський турнір юних журналістів

Грамота в особистій першості

27.

Учні 10 класу

Районний турнір ЮІР

ІІ місце

28.

Душина Аліна

Районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Безпека та мир в Україні»

ІІ місце

29.

Федерякіна Софія

Районний конкурс «Пасхальна радість»

Переможець

30.

Учні 2-11 класів

Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців

Диплом І ступеня- 10;

Диплом – 2 ступеня;

Диплом ІІІ ступеня- 13

31.

Кусинська Ірина, Кравченко Алла

Міська військово-патріотична акція «Подаруй оберіг солдату»

Грамота

32.

Лобанова Марія

Обласна дитяча творча конференція з екологічної тематики «Духовний зв’язок з рідною природою»

І місце

33.

Учні 2-7 класів

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Puzzle»

Всеукр. рівень:

15 – 2 місце;

16 - 3 місце;

Регіональний рівень:

5 - 1 місце;

13 – 2 місце;

10 - місце

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.