КОНФЕРЕНЦІЯ ХМОУС

02.11.2016 року в науково-методичному педагогічному центрі відбулося засідання членів Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування. Ведучим засідання був голова ХМОУС Білокрилий Даніїл, учень 11-Б класу нашої гімназії.Разом з присутніми він розглянув наступні питання:

-про проведення конференцій районних дитячо-юнацьких організацій;

-про підготовку та проведення звітно-виборчої конференції Харківської міської організації учнівського самоврядування;

-про підсумки проведення Великої ради старшокласників та конкурсу сторінок «Учнівське самоврядування» на сайтах навчальних закладів.

Всі лідери підготували цікаві та змістовні виступи.

/Files/images/konferentsya_hmous/DSCF5688.jpg/Files/images/konferentsya_hmous/DSCF5689.jpg/Files/images/konferentsya_hmous/DSCF5693.jpg /Files/images/konferentsya_hmous/DSCF5690.jpg