Студія «Ліра» відвідала дитячий притулок «Гармонія».

23.12.2016 учні 11-Б класу, учасники театральної студії «Ліра», відвідали дитячий притулок «Гармонія». За традицією кожного року діти нашої гімназії приходять сюди. Малюки з нетерпінням чекають гостей. Цього разу наші учні показали вихованцям притулку новорічну казку. Діти з задоволенням дивилися на Зимоньку-чарівницю, Ялинку, Сніжинок, Снігуроньку, Діда Мороза. Потім вони разом зі своїми гостями співали, грали, водили хоровод, змагалися в різних конкурсах. В кінці свята малеча отримала солодкі подарунки, які одинадцятикласники купили за кошти від благодійного концерту. Цей день, цей чудовий настрій надовго запам’ятається всім!

/Files/images/01/DSCF5925.jpg

/Files/images/01/DSCF5936.jpg