Зустріч з ветеранами АТО

10.10.2017 року в нашій гімназії відбувся позакласний захід до Дня Захисника України. До дітей завітали представники спілки ветеранів АТО Московського району, ГО «Відновлення». Перед школярами виступали учасники АТО Хвостиченко В.П., Щербаков Р.В., Нестеров Б.С., Буценко Д.О. Учням було продемонстровано роліки про Збройниі Сили України, Національну Гвардію України, Державну прикордонну службу, їх структурний склад та сучасну техніку та озброєння. Воїни продемонстрували сучасну екіпіровку та озброєння військовослужбовців, були затронуті питання медичного забезпечення. Окремо було висвітлено питання техніки безпеки при знаходженні вибухонебезпечних предметів та речовин. Дуже цікаво розповідали гості про нелегке життя військовослужбовців, про героїв, що були поранені або загинули. Дітям дозволили переодягтися у військову амуніцію, відповідали на численні запитання дітей.

Дякуємо представникам спілки ветеранів АТО за змістовну та корисну зустріч!