«Посвята в гімназисти»

03.11.2017 року в нашій гімназії відбулося традиційне свято «Посвята в гімназисти» для учнів п'ятих класів. На святі були присутні учні, вчителі, батьки.

Учні п'ятих класів були учасниками інтелектуальних (філологічний, математичний) та творчих конкурсів, подарували глядачам добрий настрій та яскраві виступи: вірші, пісні, танці. Діти з успіхом пройшли всі іспити і довели, що прагнуть стати справжніми гімназистами, а це означає бути дружними, відмінно навчатися, приймати активну участь в проведенні всіх шкільних справ. Кращі старшокласники гімназії подарували дітям пам'ятні значки гімназиста, привітали їх з цим почесним званням.

Вітаємо юних гімназистів!