ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ТАЛАНТІВ "ДС-ФАКТОР"

3 листопада 2017 року відбувся фінальний етап конкурсу талантів "ДС-Фактор", який вже третій сезон проводиться серед учнів закладів освіти Московського району за сприянням народного депутата України Дмитра Володимировича Святаша, фонду "Пересвіт".

У фінальному етапі брали участь більше 100 учнів закладів освіти Московського району різних вікових категорій.

Учасники конкурсу протягом 2 годин дарували глядачам яскраві виступи, незабутні враження, гарний настрій.

За результатами конкурсу кожен фіналіст отримав від народного депутата України Дмитра Володимировича Святаша пам'ятний подарунок та Диплом фіналіста.

Харківську гімназію № 43 на фінальному етапі конкурсу представляли в номінації "Вокал" Коновченко Катерина, учениця 4-В класу, і Сапота Марія, учениця 10-А класу, в номінації "Хореографія" Шамрай Олександра, учениця 8-Б класу, і Манжос Максим, учень 9-А класу, в номінації "Оригінальний жанр" Кіяшко Єлизавета, учениця 7-Б класу, і Гарбуз Ксенія, учениця 7-А класу.

За підсумками конкурсу талантів "ДС-Фактор" наша гімназія стала переможцем ІІІ сезону та отримала 10 ноутбуків для комп'ютерного класу!!!