Зустріч учнів початкових класів з курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ

06.11.2017 в гімназії відбулася зустріч учнів початкових класів з курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ Карачевцевим О.В., Хмелівською К.В., Фещенко Я.І. Гості провели з учнями бесіду за темою «Безпечний інтернет. Як не стати жертвою торгівлі людьми». Мета заходу – формування безпечної поведінки учнів з дитинства. Під час бесіди діти дізналися багато цікавого та корисного про безпечну поведінку, дивилися та обговорювали роліки й картинки про різні небезпечні ситуації. Учні виявили високу активність, гарні знання з основ безпеки життєдіяльності. Наприкінці заходу діти отримали від курсантів подарунки: футболки, сумки. Також гості подарували бібліотеці гімназії книжки «Протидія торгівлі людьми». Вважаємо, що такі зустрічі необхідні та важливі для дітей.