Церемонія нагородження учасників районного етапу конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році

23.02.2018 року в актовій залі гімназії №43 за ініціативи голови Адміністрації Московського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Олега Миколайовича Товкуна, при підтримці Народних депутатів України Дмитра Володимировича Святаша, Володимира Юрійовича Мисика, Управління освіти та районної організації профспілки працівників освіти і науки України пройшла церемонія нагородження педагогів закладів дошкільної освіти району - учасників районного етапу обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році.

Конкурс «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році ще раз підтвердив, що у Московському районі є вихователі, яких люблять діти та поважають батьки!

На святі були присутні голова Адміністрації Московського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Олег Миколайович Товкун; начальник Управління освіти Адміністрації Московського району Харківської міської ради Оксана Володимирівна Гресь, помічник-консультант народного депутата України Володимира Юрійовича Мисика - Олександр Сергійович Карнаушенко, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ольга Володимирівна Мороз, голова батьківської ради Московського району Марина Вікторівна Голіщева, представники усіх закладів дошкільної освіти.

Переможці та лауреати конкурсу були нагороджені Грамотами Управління освіти адміністрації Московського району, учасники - Подяками начальника Управління освіти адміністрації Московського району. Всі нагороджені отримали подарункові карти від Народних депутатів України Дмитра Володимировича Святаша, Володимира Юрійовича Мисика; грошову винагороду від районної профспілкової організації.

На адресу нагороджених звучали музичні, танцювальні та віршовані привітання учнів гімназії №43.

Свято пройшло в дружній, святковій атмосфері.

Щиро вітаємо всіх учасників конкурсу!

/Files/images/0218/001.jpg /Files/images/0218/002.jpg /Files/images/0218/DSC_6350.JPG /Files/images/0218/DSC_6338.JPG