Районний конкурс шкільних хорових колективів «Дзвінкі голоси»

14 травня 2018 року учасники хорового колективу «Соколята» нашої гімназії взяли участь у районному конкурсі шкільних хорових колективів «Дзвінкі голоси». Мета цього конкурсу - реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, виявлення та підтримки обдарованих школярів, змістовної організації дозвілля дітей і молоді, розвитку та популяризації діяльності хорових колективів закладів освіти. Учасники хору, учні 1-5-х класів, виявили велику відповідальність та старанність під час підготовки та проведення конкурсу. Діти добре співали, підіймали настрій веселою піснею слухачам та журі. За свій гарний виступ наші учні отримали Диплом в номінації «Приз симпатій журі». Вітаємо наших юних друзів!