Конкурс плакатів «Хай буде мир на всій Землі»

В травні місяці в нашій гімназії відбувся конкурс плакатів «Хай буде мир на всій Землі». Девізом конкурсу стали такі рядки:
«Мир на землі – це дім і мама, й тато,
Й любові стільки – просто через край!
Це та земля, де щастя є багато
І в кожнім домі – хліба коровай!

Це та земля, де сміх і пісня лине,
А діти йдуть до школи знов і знов.
Й ніколи у боях ніхто не гине,
Бо там господар – щастя і любов!»
Перед початком конкурсу були проведені години спілкування, на яких діти говорили про те, що вони хочуть миру рідній Україні. І, дійсно, ми бачимо,що наші учні, маленькі громадяни неньки-України, проявляють свій патріотизм у доброчинних акціях підтримки воїнів АТО: збирають кошти і одяг, малюють малюнки та роблять поробки. Сьогодні вони пишуть листи про мир: татові і братові, матусі й родичам. Тож нехай запанує мир і спокій у нашійлюбій Україні! Переможцями конкурсу стали учні 6-Б, 8-Б, 7-в класів!

/Files/images/0518/DSCF7943.jpg/Files/images/0518/DSCF7945.jpg/Files/images/0518/DSCF7946.jpg/Files/images/0518/DSCF7948.jpg/Files/images/0518/DSCF7947.jpg