Підсумкова районна конференція «Україна вишивана»

16 травня 2018 року учні нашої гімназії Шкуро Дарія, Коміссарова Євгенія, Рибалко Анастасія були учасниками підсумкової районної конференції «Україна вишивана». Протягом навчального року під керівництвом вчителя трудового навчання Харитонової Світлани Миколаївни дівчата створювали вишивки Харківської області, Київської області, Автономної республіки Крим. Над проектом працювали і інші учні гімназії (9-В клас), вони шукали цікавий матеріал про вишиванки в Інтернеті, в пізнавальній літературі, зробили цікаву презентацію з даної теми. За свою старанну роботу учасники проекту отримали Грамоти, а Харитонова Світлана Миколаївна – подяку. Вітаємо!