«Прощавання з Букварем»

22.05.2018 в нашій гімназії відбулося свято учнів 1-х класів «Прощавання з Букварем». До цього свята дітки старанно готувалися. Розділити радість з першокласниками прийшли батьки, бабусі, вчителі.

На святі діти не тільки попрощалися зі своєю першою шкільною книгою, а й показали, чого вони навчилися протягом навчального року. Декламували вірші, співали пісні, демонстрували свої знання. Не обійшлося й без дотепних жартів.У гості до дітей завітали нові їх друзі: Книга, Математика, Українська мова. На згадку про свято Буквар нагородив першокласників Дипломом за успішне закінчення першого класу.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своїми першими вчителями.

Галерея "22.05.18 "Прощавання з букварем""