Зустріч учнів гімназії зі співробітниками Управління патрульної поліції

Цього тижня в гімназії відбулася зустріч учнів нашої гімназії зі співробітниками Управління патрульної поліції в Харківській області інспектором, лейтенантом поліції Синєгібським Микитою Юрійовичем та інспектором, лейтенантом поліції Удовіченко Катериною Ігоревною в рамках реалізації проекту «Шкільний офіцер поліції». Гості виступили перед першокласниками з питанням «Виконуй правила дорожнього руху». Діти уважно слухали про основні правила поведінки на дорозі та поблизу неї. Під час бесіди учні активно працювали, показали гарні знання з даного питання. Дітям було надано подарунки в рамках реалізації програми «Школа і поліція», що впроваджується проектом РСКЮ спільно з національною поліцією України.

Галерея "03.09.2018 Зустріч учнів гімназії з співробітниками Управління патрульної поліції "