Авіаційний фестиваль «Авіафест»

08.09.2018 року учні 9-А класу з класним керівником Шаламовою Катериною Олександрівною відвідали авіаційний фестиваль «Авіафест» в с. Коротич. Діти побачили чудове шоу, виставку ретромобілів, нових авто, військової техніки. Спостерігали стрибки з парашутами, ласували продуктами з великого ярмарку продукції «hand-made».Також для відвідувачів свята була підготована чудова концертна програма з подарунками. Діти отримали запрошення до майбутнього навчання у національному аерокосмічному університеті імені М.С.Жуковського «Харківського авіаційного інституту». Бажаємо, щоб для наших учнів відбувалося багато таких цікавих зустрічей.

Галерея "Авіафест"