Учнівський проект

"Через творчість до добрих справ"

Мета і основні завдання проекту:

· створення та розвиток дитячої організації, яка буде впливати на формування гармонійно-розвиненого, суспільно-активного молодого покоління;

· виховання в учнях активної громадянської позиції та залучення їх до практичного вирішення актуальних соціальних проблем міста;

· допомога в організації дозвілля дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

· затвердження принципів загальнолюдської моралі: справедливості, доброти, співчуття;

· сприяння розумінню дітьми важливості родинних цінностей та бажання піклуватися про інших;

· залучення учнів до благодійної діяльності.

Доброта і милосердя – багатоликі.
Це два крила на яких тримається людство.
В.О. Сухомлинський

Проект «Через творчість до добрих справ» з’явився не випадково. Він став логічним продовженням роботи, яка була розпочата ще в 2002 році, коли вчитель англійської мови Перебийніс Н.А. створила театральний гурток «Шанс» на базі свого попереднього класу. С того часу стало доброю традицією готувати Новорічну виставу для учнів усієї гімназії. На зібрані від вистави благодійні внески ми закуповуємо новорічні подарунки для вихованців дитячого центру "Гармонія". За шість років співпраці з центром було проведено багато виступів. З минулого року діти класу за допомогою вчителя почали навіть проводити уроки з англійської мови з вихованцями центру.

2012р - Новорічні прогоди Маші та Віті

/Files/images/perebiyns/фото 22.jpg

2013р - Вечори на хуторі поблизу Диканьки

/Files/images/perebiyns/Ночь.jpg