/Files/photogallery/сердце.jpeg Волонтерських рух. Благодійний проект "Через творчість до добрих справ".

Проект 1

Центр художньо-естетичного виховання "Шанс"

/Files/photogallery/Шанс.jpg

"Творити та дивувати"

/Files/photogallery/Шанс 2.png

Створення центру художньо-естетичного виховання "Шанс" в 2002році стало початком багаторічної роботи театрального гуртка на базі мого класу, що дало можливість кожній дитині розкрити свій творчій потенціал.

Проект 2

"Через творчість до добрих справ"

/Files/photogallery/Дети1.jpg

Проект «Через творчість до добрих справ» з’явився не випадково. Він став логічним продовженням роботи, яка була розпочата ще в 2002 році, коли було засновано театрального гуртка «Шанс». З того часу стало доброю традицією готувати Новорічну виставу для учнів усієї гімназії. Ця важлива справа має позитивний вплив не тільки на учнів класу, але й на усіх дітей гімназії, бо залучає їх до благодійної діяльності щодо підтримки та допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Ці діти отримують увагу та турботу, якої їм так не вистачає.

/Files/photogallery/Дети2.jpg

/Files/photogallery/Рисун.jpg

Проект 3

"Наші хобі"

/Files/photogallery/Рисун1.jpg

П'ятий клас - це дуже важливий та відповідальний період у житті учня, бо йому буває дуже складно адаптуватися до нового колективу дітей та вчителів. Проект "Наші хобі" став пілотним проектом у моїй роботі з новим класом. Це дало можливість дітям розкрити себе, відчути свою унікальність та неповторність, а мені дізнатися багато цікавого про моїх нових учнів.

/Files/photogallery/Рисун2.jpg

Проект 4

"Книга рекордів Гіннеса"

/Files/photogallery/Гиннес.jpg

ПРОЛОГ

Книга рекордов, книга Гиннеса,

Может быть Гиннеса, право не знаю

Вместе с любимым одиннадцатым классом

Книгу такую создать я мечтаю.

Чтобы мог каждый попасть на страницу

За ум, интеллект, за фигуры от Бога,

За стройные ножки, ресницы и лица,

А может за лень (номинаций ведь много).

Чтоб каждый ребенок, каким бы он ни был,

Себя ощутил бы частицею класса,

Таким необычным, таким уникальным,

Быть знаменитым – ведь это так классно.

2003-2016

/Files/images/Рисун4.jpg