Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/header.png

Медіатека - сукупність сучасних засобів аудіо-теле-, візуальних і віртуальних комунікацій, що використовуються в процесі організації, планування та проведення занять.

Існування медіатеки в школі викликається необхідністю надання всім учасникам навчального процесу доступу до комп'ютера в позаурочний час для пошуку необхідної їм для навчального процесу інформації, а так само проведення уроків з використанням мультимедійних технологій, проведення мережевих олімпіад, дистанційного навчання і т.д.

Медіатека для користувачів - "вікно в світовий інформаційний простір".

Це центр інформаційної інфраструктури школи. Це умови, які активно сприяють формуванню інформаційної культури учнів, їх самостійної активності, отриманню нових знань через відео- та аудіоносії, CD- диски, а також підвищенню професійної кваліфікації педагогів за допомогою засобів нових інформаційних технологій.

Правила користування шкільною медіатекою.
Загальні положення:

Користувач має право:

користуватися бібліотечно- інформаційними послугами;
одержувати повну інформацію про склад фонду;
порядок доступу до фонду медіатеки;
отримувати у тимчасове користування необхідні документи ( на різних носіях інформації ) з фонду бібліотеки ;
обиратися до бібліотечного активу, надавати практичну, спонсорську допомогу бібліотеці.
Брати участь у заходах, що проводить бібліотека; подавати зауваження, пропозиції щодо роботи бібліотеки.
Порядок користування:

Право користування шкільною медіатекою мають учні, їх батьки, їх опікуни, тощо; вчителі, працівники ХГ № 43.

Користувач повинен :

дотримуватися Правил користування медіатекою;

дбайливо ставитися до документів, отриманих з фондів медіатеки: не псувати, тощо;

не виносити з приміщення медіатеки документи;

у разі втрати або пошкодження документів з фонду бібліотеки користувач повинен замінити їх аналогічними або рівноцінними документами, або внести кратне відшкодування вартості документів.

Користувачу забороняється:

включати, перевантажувати, виключати комп"ютер, змінювати робочі столи та настройки;

видаляти файли ( окрім власних );

залишати включеним монітор після завершення роботи на комп’ютері;

залишати активним вікно Інтернету після роботи на комп’ютері;

гратися в ігри, оглядати web-сторінки, які не стосуються освітньої інформації;

розпечатувати блоки живлення комп’ютера, корпус монітора, принтера;

втручатися в установлене програмне забезпечення.

/Files/images/images222.jpg