Повернутися до звичайного режиму

03.04.2018 року в гімназії відбулася зустріч учнів нашої гімназії зі співробітниками Управління патрульної поліції в Харківській області інспектором, лейтенантом поліції Синєгібським Микитою Юрійовичем та інспектором, лейтенантом поліції Удовіченко Катериною Ігоревною в рамках реалізації проекту «Шкільний офіцер поліції». Гості виступили перед школярами з питанням «Права та обов’язки дітей». Діти уважно слухали про випадки порушення прав дитини, про те, куди та до кого можна звернутися в ситуації порушення прав дитини.Під час бесіди учні активно працювали, показали гарні знання з даного питання. З адміністрацією гімназії інспектори обговорили модель «ШОП», мету, завдання, обов’язки поліції і школи в рамках реалізації моделі.

/Files/images/0418/DSCF8389.jpg /Files/images/0418/DSCF8400.jpg /Files/images/0418/DSCF8402.jpg