/Files/images/169.gif

У 1961 році щойно відкрита планета – школа №43 розпочала долати свій, їй одній призначений, шлях!

Мудрі зірки-наставники своїм усевидючим оком стежили за тим, щоб на маленькій різнокольоровій планеті все було добре. Так було завжди! 5 дивовижно яскравих зірок-наставників!

Першим директором школи з 1961 року по 1974 рік був Кайдаш Григорій Михайлович.
Другим у 1974 році стала Суменкова Ніна Прохорівна.
Третім – Слесарева Раїса Іванівна, що очолювала школу майже два десятиліття.
Четвертим з 1997 року – Нікіфорова Тетяна Дмитрівна.
П’ятим з 2001 року – Ковальова Світлана Михайлівна.

У кожної зірки – своя доля, своє ім’я, свій путь…Але поєднує їх спільна справа – запалювати нові зірки! Серед них:

Заболотний Олександр, депутат Харківської міської ради,
Субботин Віктор, директор АТ «Українські енергетичні машини» (Турбоатом),
Гетьманський Олександр, провідний актор театру імені Лесі Українки (м.Київ), кіноактор,
Бартенєв Олександр, режисер, актор (виконавець ролі Яви в кінофільмі «Теодори з Васюківки»),
Колесников Олександр, голова Орджонікідзевської районної ради, заступник губернатора Харківської області, губернатор Полтавської області, заступник міністра транспорту, директор «Харківського електротехнічногозаводу«Укрелектромаш»" (ХЕЛЗ).
Лунін Василь, директор Харківського приладобудівельного заводу імені Т.Г.Шевченка.

З часом над планетою 43 засяяло сузір’я з шести зірок, що долучилися до справи своїх наставників і вже самі запалюють нові зірочки!

Так і буде завжди!