Турнір з шахів, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей, 31 травня 2023 року, під патронатом Харківського міського голови Ігоря Терехова, за ініціативи голови Адміністрації Салтівського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Олексія Топчія серед учнів закладів загальної середньої освіти Салтівського району вперше одночасно в onlain та offlain режимах відбувся турнір з шахів, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Організатори заходу – Управління освіти адміністрації Салтівського району Харківської міської ради, Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 4 Харківської міської ради.

У турнірі взяли участь понад ста учасників – учнів закладів освіти різного шкільного віку.

Наш ліцей представляли в offlain режимі - Проскурін Володимир, 6-А клас, а в onlain режимі - Савін Іван, 9-В клас. Вітаємо учасників та переможців та бажаємо подальших успіхів та перемог!

/Files/images/0_a_sp/тшах.jpg