Покатіло Світлана Ігорівна, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

Вітаю Вас на своїй сторінці!

/Files/images/20150314_170515(0).jpg

Найкращий учитель для дитини той, хто духовно спілкуючись із нею, забуває, що він учитель і бачить у своєму учневі друга, однодумця. Такий учитель знає найпотаємніші куточки серця свого вихованця, і слово в його устах стає могутнім знаряддям впливу на молоду людину, яка формується.
В.Сухомлинський

Моє педагогічне кредо:

Зумій запалити іскорку творчості і бажання,навчи працювати точно й акуратно – пожнеш подвійний успіх, щастя творчої співпраці.

Мета моєї роботи:

Сприяти розвитку життєвих компетентностей учнів та формуванню їх життєвих навичок, необхідних для становлення основ індивідуально-особистісної життєтворчості.

Найважливішою задачею у своїй роботі я вважаю створення умов для успішного навчання школярів. Процес навчання намагаюся побудувати так, щоб в основі була активна діяльність учнів, спільна діяльність педагога й учнів. Методи активного навчання вносять невимушену обстановку в урок і дозволяють успішно вирішувати і реалізовувати поставлені цілі і задачі.

Тільки поєднання ерудиції з вільним володінням розумовими, аналітичними діями приносить успіх!