/Files/images/novinki_lit-ryi/boywithcomputer1.jpg Просто про складне. 15 мультфільмів про доброчесність, які можна показати дітям

“Ми хочемо жити в доброчесному суспільстві. Хочемо, аби нас лікували лікарі, які добре й наполегливо вчились. Аби нас захищали непідкупні, професійні та небайдужі правоохоронці. Щоби нас судили судді, які розуміють, що таке – служіння. Наші маршрутки, автобуси, поїзди і просто автівки водили ті, хто не купували права, а старанно вчилися кермувати транспортом.

Усе це – про доброчесність. Бо вона пронизує абсолютно всі сфери нашого життя. У доброчесному світі хочеться жити, але його дуже важко будувати”, – йдеться в посібнику курсу “Уроки доброчесності” для 3–4 класів від ГО “Смарт освіта”.

“Нова українська школа” зібрала добірку мультфільмів із посібника й не тільки, які можна показати дітям, аби пояснити, що таке доброчесність, з чого вона складається, закріпити цю інформацію й урізноманітнити уроки.

Частина цих мультфільмів не говорять прямо про доброчесність. Проте вони порушують такі питання як небайдужість, служіння, рівність прав, співпереживання, неконфліктність, без яких неможлива доброчесність.

Більшість дітей в України користується інтернетом, проте, нарівні із корисними можливостями, в ньому є і певні небезпеки: ризики кібербулінгу, онлайнгрумінгу тощо. Саме тому запрошуємо Вас приєднатися до дослідження щодо поведінки та ризиків для дітей в Інтернеті.

Анкета для батьків "Інформаційна безпека Вашої дитини"

Поради батькам "Як зробити використання інтернету безпечним"

Пам'ятка для батьків "Інформаційна безпека Вашої дитини"

/Files/images/novinki_lit-ryi/C__Users_Sofiko_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_85699045-2fbc-444b-bcc7-9c83dda5a4f2.jpg