Новинки художньої літератури
/Files/images/novinki_lit-ryi/бджолина.png Василь Сухомлинський Бджолина музика
Нова збірка творів Василя Сухомлинського спеціально укладена для дітей, які щойно почали читати. Ретельно дібрані тексти будуть цікавими й зрозумілими для малечі, а великий шрифт надасть дітям можливість читати книгу самостійно. Але, хто б не читав самі твори, вкрай важливо, аби дитина поміркувала над прочитаним разом із дорослими, дослухалася до голосу свого серця, зробила певні висновки — власні кроки до того, аби стати Справжньою Людиною!
/Files/images/novinki_lit-ryi/ельф.png Марцін Палаш Кудлаті історії

Серія складається з 3 частин відомої серії «Кудлаті історії» сучасного польського письменника Марціна Палаша. Перша частина серії отримала відзнаку в конкурсі «Книга року 2012» IBBY, а також літературну нагороду Корнеля Макушинського. Кожен, хто коли-небудь мав собаку, знає, що це — найпростіший шлях до великої любові. Одного дня головний герой книжки вирішує взяти песика з притулку, і його життя змінюється. Адже це не простий собака, а ЕЛьФ, від англійського Extraordinary Life Form, тобто Дуже Незвичайна Форма Життя. Тож іще невідомо, хто кого приручить, а до того ж розв'яже проблеми з капосною сусідкою та допоможе поліцейським вистежити злодія...
/Files/images/novinki_lit-ryi/мортіна.jpeg Барбара Кантіні: Мортіна.Маленька Мортіна дуже відрізняється від інших дітей, бо вона є… дівчинкою-зомбі. Мешкає Мортіна на Покинутій Віллі з тітонькою Домовиною та вірним песиком породи левретка на ім’я Смуток. Найбільше у світі Мортіна хоче знайти друзів, з якими можна бавитися і розважатися. Але їй заборонено потрапляти на очі дітям із селища, бо вони можуть її злякатися. Аж ось одного дня з’являється гарна нагода — свято Гелловін, коли Мортіні не треба навіть маскуватися під костюмом монстра… Але що може статися, коли інші діти дізнаються, що насправді вона не надягала маски і що її вигляд — це зовсім не маскарадний костюм?..

.