2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні. Відповідний указ підписав президент України Петро Порошенко.

Рішення про оголошення наступного року роком англійської мови в Україні ухвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

/Files/images/Britain.jpg

Запрошую на екскурсію по Великобританії

/Files/images/england-maps.JPG

/Files/images/London-days.-London-Eye-3.jpg

Some Places of Interest to Visit in the UK(video)

/Files/images/992-p.jpg

Welcome to the West of England (video)

Англомовні країни. Цікаві факти.

Американський ілюстратор Девід Зінн вирішив зробити вулиці міста Енн-Арбор веселішими. Для цього він прикрасив їх милими мультиплікаційними персонажами. Вийшло і справді відмінне поєднання казки та реальності.

/Files/images/davidzinn05.jpg

/Files/images/davidzinn02.jpg

Little men by David Zinn (video)

Участь у тижні англійської мови